کاغذ دیواری جدید پرایم والز با نام لینن استوری هدیه جدید شرکت رویا طرح داخلی به طراحان و معماران جهت تجهیز پروژه هایشان می باشد. تلاش می کنیم در این مقاله شما را با رنگ های گوناگون این کاتالوگ آشنا نماییم.

رنگ‌های خاکی، شاید نزدیک به طیف هرمز رنگارنگ می‌توانند به عنوان پوشش دیوار قسمت‌های مختلف خانه انتخابی شگفت انگیز باشند. شاید مناسب‌ترین ترکیب این رنگ‌ها با محیط اطراف آنها در طبیعت محقق شود؛ آسمان و دریا. از طرفی برای ترکیب با رنگ سایر لوازم خانه می‌توانید از المان‌های چوبی استفاده کنید.

بافت پارچه‌ای مانند مجموعه لینن با رنگ‌های نزدیک به گیاه، می‌تواند هماهنگی دکوراسیون خانه شما را با لوازم مدرن و مینیمال دوچندان ‌کند. از طرفی حس زندگی و هماهنگی با گیاهان آپارتمانی با حال و هوای استوایی و پررنگ، یک دلیل خوب برای انتخاب این مجموعه به شمار می‌رود.

طیف‌های رنگ طوسی با ترکیبات رنگ‌های آرام یکی از مجموعه‌های پرطرفدار در کشور‌های اسکاندیناوی محسوب می‌شوند که می‌توانند به عنوان پیام آور جسارت و جوانی در انتخاب به نظر برسند. المان‌های مدرن و زاویه‌های نود درجه می‌توانند هماهنگی خوبی با این مجموعه داشته باشند.

گردش نور در مجموعه Linen Stories برای افرادی مناسب است که علاقه ‌دارند در محیط‌های روشن و شاداب زندگی کنند و در اصل عاشق نور خورشید هستند. ملایمت این طیف امکان انتخاب‌هایی با دست کاملا باز را برای شما به ارمغان می‌آورد تا بر اساس سلیقه خود قسمت‌هایی مانند پرده، فرش و مبل را هماهنگ کنید.

رنگ‌های خنثی در طیف خاکستری روشن تا نیمه پررنگ یکی از بهترین گزینه‌ها برای پوشش دیوارها هستند. اگر دکوراسیون مورد نظر شما شامل رنگ‌های زنده و متفاوت می‌شود، می‌توانید با انتخاب این طیف تمام توجه را به دکوراسیون محبوب خود معطوف کنید و به شکل همزمان از پوشش فوق‌العاده شکیل دیوارها در پس‌زمینه لذت ببرید.

بسیاری از افراد دستیابی به آرامش را به شکل حضور در محیط‌های کم نور و مایل به رنگ‌های شب می‌بینند. رنگ‌های تیره برای قسمت‌های مختلف خانه مانند اتاق خواب در ترکیب با چراغ‌های نوین دیواری و زمینی می‌توانند همان حس لذت بخش تجربه محیط‌های کم نور و آرامش بخش را به شما بدهند.

آخرین مقالات و رویداد های ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

جدید ترین ویدئو ها

سومین روز نمایشگاه Surface Show 2021

تیزر تبلیغاتی شرکت رویا طرح داخلی

کاغذ دیواری قابل شستشو Grand Corniche