کاغذ دیواری نارنجی

کاغذدیواری نارنجی ، در مجموعه کاغذ دیواری های پرایم والز

سرگرم کننده ، جذاب ، پر انرژی و کارا ، از ویژگی های بارز و چشم نواز رنگ نارنجی است که باعث تحریک فعالیت و حس زندگی در انسان می شود. این ادراکات از رنگ نارنجی سبب می شود تا این رنگ به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها برای دفاتر کار ، به خصوص محیط های خلاق و کارا قرار گیرد ! اجرای دکوراسیون داخلی با بهره گیری از کاغذ دیواری در طیفی از رنگ های روشن و تیره نارنجی ، یک فضای شیک، شاد و با هویت را در محیط کار شما ایجاد خواهد کرد.

اگر در حال برنامه ریزی برای استفاده گسترده از کاغذدیواری نارنجی در دیوارهای محیط کار خود هستید ، بهتر است این رنگ گرم را با ترکیبات رنگی همچون آبی ، طوسی و سفید در هم آمیزید. کاغذ دیواری های نارنجی رنگ پرایم والز ، سایه ای دلپذیر از رنگ نارنجی را به محیط شما هدیه می دهد. در این روند برخی از طرح های کاغذ دیواری پرایم والز به منظور اعتدال در گرمای رنگ نارنجی محیط ، ترکیبات رنگی سرد را در خود دارا هستند تا شما بتوانید از تاثیرات جانبی این رنگ در طولانی مدت پیشگیری کنید.

کاغذ دیواری نارنجی رنگ ونگوگ
کاغذ دیواری پنتی منتو
کاغذ دیواری نارنجی رنگ ویو

استفاده از کاغذ دیواری نارنجی پرایم والز در طرح های مدرن و کلاسیک در فضاهای بزرگ و وسیع باعث می‌شود که فضا گرم و صمیمی‌تر به نظر رسد و با بهره گیری از رنگ های روشن تر و مکمل بر زیبایی و کارآیی محیط خود بیافزایید.

وجود کاغذ دیواری های مدرن و کلاسیک برند پرایم والز در طیف رنگ نارنجی و الگو هایی بر گرفته از نقوش هندسی با بافت های متفاوت چهره کاملا امروزی را به دفتر کار القا می کند. استفاده از کاغذ دیواری های نارنجی رنگ موجود در کالکشن های Van Gogh ، Penti Mento، Jerico ،Azuli ، Waves ،Lisboa انتخاب هایی را برای شما مهیا کرده اند که با استفاده از آنها تفاوت های متمایز و چشم گیری را در محیط خود اجرا کنید

بر خلاف فضای فعال و کاملا پویای مورد نیاز در محیط کار ، در مورد یک اتاق خواب مقدار استفاده از کاغذ دیواری نارنجی رنگ باید کاملا متناسب و به اندازه باشد به گونه ای که در ترکیب با رنگ های خنثی میزان انرژی منعکس شده به مخاطب کاهش یابد. در این میان شما می توانید با رنگ های خنثی مانند خاکستری ، بژ ، آبی ، فیروزه ای و حتی سیاه و سفید شگفتی متناسب و مورد نیاز یک اتاق خواب را با کاغذ دیوار های پرایم والز خلق کنید.

تمامی کاغذ دیواری های مسکونی و اداری پرایم والز در دسته بندی  مدرن و کلاسیک به شما این امکان را خواهند داد تا مطابق با سلیقه و استاندارهای مورد نیاز ، محیط پیش روی خود را طراحی کنید و نهایتا حداکثر استفاده از آن را داشته باشید.

نمونه آلبوم های کاغذ دیواری نارنجی پرایم والز

کاغذ دیواری نارنجی رنگ شدو
کاغذ دیواری لوگانو
کاغذ دیواری نارنجی رنگ ویو

میتوانید با استفاده از جست جوی پیشرفته سایت تمام کاغذ دیواری های با رنگ مورد نظر را مشاهده کنید کافی ست رنگتان را انتخاب کنید و دکمه ی جستجو را بزنید.

جست جوی پیشرفته 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین ویدئو ها

سومین روز نمایشگاه Surface Show 2021

تیزر تبلیغاتی شرکت رویا طرح داخلی

کاغذ دیواری قابل شستشو Grand Corniche