Fivestargrass یک تولید کننده هلندی از چمن مصنوعی با کیفیت بالا است که کاربردهای مختلفی در محیط زندگی و کار ما دارد. نام برند Fivestargrass گارانتی کیفیت است. گیاهان مصنوعی ما برای تعداد زیادی از برنامه های کاربردی مناسب هستند. از چمن تزئینی در باغ ها و بالکن ها تا چمن ورزشی برای ورزش و بازی.

Fivestargrass در بازار داخلی و خارجی به شهرداری ها، توسعه دهندگان پروژه ها، شرکت های تفریحی و خانواده های خصوصی می پردازد. ما یک چمن مصنوعی کامل با نگاه طبیعی و با نگهداري آسان و سال ها لذت را تضمین می کنیم.

در سال 2005 Fivestargrass با توسعه یک نسل جدید از گیاهان مصنوعی آغاز شد. این حقیقت که چمن مصنوعی به عنوان پایه ای برای ورزش های مختلف بسیار مناسب است، از مدت ها قبل شناخته شده است. امروزه استفاده از چمن مصنوعی در تراسهای مسقف، باغ ها، زمین های بازی، مكان هاي تفریحی و پارک های عمومی و باغ ها بسیار بیشتر شده است. اين موضوع كه با حداقل نگهداری، گیاهان مصنوعی ما محیط زیست را به خوبی نگه می دارد، نگاه تازه و طبیعی است كه موجب صرفه جویی در زمان، نگهداری و آرامش می شود، به طوری که شما می توانید از اوقات فراغت خود بهتر لذت ببرید و فرزندان شما همیشه یک فضاي خشک، تمیز و ایمن برای بازی دارند.
خصوصیات انواع مختلف چمن مصنوعی در کاربرد های گوناگون، متفاوت است.
انواع چمن مصنوعی فایواستارگرس
آنچه که در همه چمن های مصنوعی فایورگرس مشترک هستند یک نگاه تازه و طبیعی، نگهداری آسان، سهولت استفاده طولانی مدت و لذت بسیاربردن از استفاده چمن مصنوعی است . چمن مصنوعی فایورگرس از بهترین مواد اولیه ساخته شده است. اینها رنگی هستند و پایداری UV بالا دارند. در نتیجه، گیاهان مصنوعی ما طولانی خواهند ماند Fivestargrass یک محصول با کیفیت بالا و با دوام است که تاثیر منفي بر محیط زیست ندارد. آبیاری، کاشت، کود و یا علف هرز دیگر لازم نیست. ما کیفیت کامل و پنج ستاره ای را که می توان از Fivestargrass انتظار داشت، تضمین می کنیم.
چمن طبیعی یک راه حل خوب برای بازی کودکان است. در فصل تابستان نیاز به تعمیر و نگهداری منظم مانند كوتاه كردن، کود و وجین، بیش از حد یا خیلی کم آب، حشرات و آلرژی ندارد.
شرکت رویا طرح داخلی فروش چمن مصنوعی در تهران و سایر شهرستان ها را با تیم مجرب نصب دارد.
چمن مصنوعی فایواستارگرس نیاز به حداقل نگهداری دارد و به محیط زیست نگاه تازه، طبیعی و خوب دارد. تصور کنید بدون کاشت ، باروری، برش یا علف هرز سبز مصنوعی را برای داخل و خارج، برای بالکن یا تراس مسقف خود، برای باغ (طراحی) و یا زمین بازی کودکان خود می سازيد. در اطراف استخر شنا، برای زمین تنیس، حیاط خصوصی، زمین سبز و یا فوتسال، چمن مصنوعی ما راه حل کامل است. انواع چمن مصنوعی ما نیز بسیار مناسب برای استفاده در مناطق گرم و آفتابی است که در آن چمن طبیعی بدون آبیاری مصنوعی رشد نمی کند و به سختی رشد می کند. همچنین از نقطه نظر زیست محیطی( کمبود آب در سراسر جهان وجود دارد) انواع چمن مصنوعی ما به طور فزاینده ای در جنوب اروپا و خاورمیانه استفاده می شود. ما با استفاده از چمن مصنوعي مشكل كم آبي دنيا را به رنگ سبز حل كرده ايم.

برای اطلاع بیشتر از انواع چمن مصنوعی به لینک زیر مراجعه کنید.
انواع چمن مصنوعی فایواستارگرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین ویدئو ها

سومین روز نمایشگاه Surface Show 2021

تیزر تبلیغاتی شرکت رویا طرح داخلی

کاغذ دیواری قابل شستشو Grand Corniche