کاغذ دیواری هلندی ونیز دارای طرح ها و نقش های متنوع و جدید هستند، اما ما از غنای گذشته الهام می گیریم. در این آلبوم راه راه های ظریف، پرچم های زینتی بزرگ و الگوی ابریشم طلائی وجود دارد.
تم های کلاسیک از طریق چاپ و بافت ظاهر می شوند. دیوارهای سرسبز و بی نظیر و دلربای افسونگر.
کاغذ دیواری ونیز مقدماتی را در آغوش می کشد. قهوه ای خاکستری عمیق و سایه هایی از رنگ سبز با رنگ سفید باطراوت و بژ ملایم متعادل شده است. غنی و ثروتمند، لوکس و لاکچری اما قابل دسترس و مشرف به همه جوانب است. دلفریبی و جادوگری با سنت ترکیب می شود.

کاغذ دیواری ساده آلبوم ونیز

این نمونه طرح ساده از آلبوم ونیز برای دکوراسیون های مدرن و کلاسیک قابل استفاده است . این نوع کاغذ دیواری ساده با رنگ های آرام باعث تعادل و تناسب در فضای داخلی می شود و طرح و رنگ آن با هر نوع طراحی داخلی همخوانی دارد چون رنگ هایی خنثی به حساب می آیند. این مجموعه کاغذ دیواری بر اساس سادگی و تونالیته های رنگی ملایم همچون خاکستری، سفید، طوسی و سورمه ای می باشد.
این طرح از کاتالوگ ونیز شامل رنگ هایی جادویی است که در 20 رنگ طراحی شده است.

کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری راه راه آلبوم ونیز

این طرح بی نظیر از کاغذ دیواری از بهترین مکمل های فضا های کلاسیک و مدرن می باشد و به خوبی در بیشتر مکان ها می تواند در کنار باقی مدل های کاغذ دیواری هارمونی زیبایی را بسازد.این مجموعه از آلبوم های کاغذ دیواری هلندی از زیبایی طرح های راه راه و ساده، آرامش، درخشندگی و زیبایی را برای محیط های داخلی به ارمغان می آورند که در 5 رنگ طراحی گردیده است. با تلفیقی از راه راه و طرح های ساده این آلبوم می توان شگفتی ایجاد کرد وفضا را دو چندان زیبا تر نمود.

کاغذ دیواری راه راه

کاغذ دیواری طرح ریز کاتالوگ هلندی ونیز

در این نمونه طرح دار و کلاسیک با رنگ های متنوع می توان فضا را غنی و با شکوه به نمایش گذاشت؛ و امروزه نیز با استفاده از طرح های متنوع داماسک، به راحتی می توان یک فضا را مجلل نمود که در این کاتالوگ 6 رنگ از این نقش طراحی شده است که فضا را دلربا و دلنشین می کند.

کاغذ دیواری طرح ریز داماسک

کاغذ دیواری داماسک کاتالوگ ونیز

طرح های داماسک در این طرح ها از جذابیت های بالایی برخور دارند که در 6 رنگ موجود می باشد و در هر فضایی که بخواهد کلاسیک به نمایش گذاشته شود قابل استفاده هستند و زیبایی فضا را دو چندان می کنند گویی از فضایی بی روح و بی جان وارد یک فضایی پر از طرح های شکیل و زیبا می شوید.

کاغذ دیواری داماسک

کاغذ دیواری طرح هندسی کاتالوگ ونیز

این طرح از آلبوم ونیز، دارای طرح ها و نقش های مختلط هندسی است که طرفداران خاص خود را دارد که در 5 رنگ قابل استفاده است و به نوعی تلفیقی از سبک مدرن و سنتی است که بسیار زیبا بر دیوار انواع فضاها می نشیند و جذابیت آن فضا را بسیار چشمگیر خواهد کرد.

کاغذ دیواری هندسی

 مشاهده طرح ها و اطلاعات فنی آلبوم کاغذدیواری ونیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین ویدئو ها

سومین روز نمایشگاه Surface Show 2021

تیزر تبلیغاتی شرکت رویا طرح داخلی

کاغذ دیواری قابل شستشو Grand Corniche