آغاز یک رویا

بیست سالگی رویا

1380

شروع به کار دفتر فنی مهندسی بلوط

در سال 1380 مجموعه ای که هم اینک به نام رویا طرح داخلی می شناسیم با نام شرکت فنی و مهندسی بلوط به همت آقای علی تمیزکار شروع به کار کرد. در این سال معرفی پارکت لمینت به بازار طراحی داخلی از طریق معرفی در مجلات معماری و برگزاری جلسات متعدد با سازندگان و معماران برنامه های اصلی ورود به بازار ایران بود.​

1381

ثبت شرکت رویا

در 30 دی ماه 1381 شرکت رویا طرح داخلی به همت آقایان علی نیکزاد، رضا نیکزاد و محمد جواد نیکزاد به ثبت رسید. در همین سال شرکت موفق به تامین متریال دو پروژه ی بزرگ هتل پارس کرمان و هتل ایل گلی تبریز شد وهمچنین اولین نمایندگی خود را در استان خراسان به اعطا کرد.

1382

توسعه شرکت

در سال 1382 شرکت رویا شروع به توسعه شبکه عاملین و نمایندگی های خود کرد و نمایندگی خرمیان آغاز به کار کرد. همچنین با توجه به معرفی شدن محصول لمینت فلورینگ در بازار ایران، شرکت‌های رقیب شروع به واردات گسترده این محصول کرده و رقبای جدی برای شرکت رویا در زمینه لمینت فلورینگ شکل گرفتند.​

Upload Image...

1383

پروژه‌های اولیه

در سال 1383 پروژه‌های بزرگی مانند کتابخانه ملی و برج تهران توسط شرکت رویا تامین و اجرا شد. پرسنل رویا در این سال 6 نفر بود و با توجه به توسعه سازمان، به ساختمانی در خیابان میرزای شیرازی منتقل شد تا برای تبدیل شدن به مجموعه‌ای بزرگتر آماده شود.​

1384

معرفی برند سولود

در سال ۱۳۸۴ سه برند سولود برای محصولات چوبی کف، پرایم والز برای کاغذ دیواری های وارداتی شرکت و پرایم فلورز برای موکت های شرکت معرفی شدند. همچنین با بزرگتر شدن شرکت واحدهای فروش نمایندگی و بازرگانی به عنوان واحدهای مستقل در شرکت معرفی شدند.

Upload Image...

1385

گسترش شرکت

در این سال شرکت موفق شرکت تعداد نمایندگی ها و عاملین خود را به ۵۱ عدد رساند و شبکه توزیع خود را به ۲۰ استان گسترش داد.

1386

پارامیس پارک مژده

در این سال پرسنل شرکت به ۱۸ نفر افزایش پیدا کردند و واحد های شرکت توسعه زیادی پیدا کردند. از پروژه های این سال می توان به تامین و اجرای کاغذ دیواری آمریکایی و پارکت چوبی جناقی برای پروژه پارامیس پارک مژده اشاره کرد.

1388 -1387

رشد پرشتاب شرکت

در سال 1387با توجه به سرعت گرفتن رشد شرکت ، کارکنان سازمان در ساختمانی در خیابان گل نبی مستقر شدند.

درسال 1388 حضور در نمایشگاه های مختلف و توسعه سازمان همچنان در دستور کار شرکت قرار دارد.

1389

دفتر جدید

دفتر اصلی شرکت به ساختمان حال حاضر منتقل می شود. واحد بازاریابی شرکت به عنوان یک واحد تاثیرگذار شروع به کار می کند. از جمله فعالیت های واحد ثبت هویت بصری مجموعه انتخاب رنگ قرمز به عنوان رنگ سازمانی و برگزاری برنامه های مختلف از جمله گردهمائی بزرگ نمایندگان و وعاملین شرکت رویا اشاره کرد.

افتتاح دفتر رویا علی نیکزاد علی تمیزکار

1390-1391

ساختار سازمانی جدید

در سال 1390 با استقرار در دفتر جدید سازمان شروع به سازماندهی مجدد نیروها و ارائه تعریف جدید از ساختار سازمانی و فعالیت های فروش می کند.

در سال 1391 تمام تلاش مجموعه در این سال تثبیت شرایط فروش و حضور مستمر در بازار دیوار پوش و کف پوش های ساختمان است.

1392

چالش‌های جدید و رفع موانع

در ادامه ی بحران های اقتصادی و افزایش قیمت ارز که از پایان سال ۱۳۹۱ شروع شده است شرکت رویا با چالش های مختلفی در بازار مواجه است.

1393

بازطراحی شو روم

بازطراحی شورورم شرکت رویا طرح داخلی و برگزاری گردهمائی بزرگ نمایندگان و عاملین فروش در هتل آزادی از اهم برنامه های این سال شرکت رویا طرح داخلی بوده است.

1394

برگزاری سمینار‌ها و برنامه های فرهنگی هنری

در این سال شرکت به صورت جدی فعالیت های خود را در خصوص حمایت از برنامه های فرهنگی و هنری در حوزه معماری شروع کرد. حمایت از دوسالانه معماری و طراحی داخلی ایران و مسابقه بزرگ عکاسی و رویا از جمله برنامه های شرکت در این سال بود. همچنین سمینار تخصصی افق صنعت ساختمان در این سال توسط شرکت رویا برگزار شد.

افتتاح دفتر کیش شرکت رویا طرح داخلی

1395

افتتاح دفاتر جدید رویا

افتتاح دفتر رویا در دو شهر کیش و قم از جمله اقدامات کلیدی بود که در این سال رقم خورد.

1396-1397

شرکت در برگزرای جایزه ساختمان

در ادامه حمایت های شرکت رویا از برنامه های معماری در این سال شرکت در برگزرای جایزه ساختمان سال مشارکت داشت.

در کنار حمایت در برگزاری بسیاری از ایونت‌های جامعه معماری شرکت رویا در سال 97 شعبه استان خراسان خود را در شهر مشهد افتتاح کرد.

1398

پرده‌برداری از برندهای لمینیت

در این سال شرکت رویا از محصولات تولید داخل خود در حوزه لمینت با نام های تجاری مختلف در ایونت سالیانه نمایندگان و عاملین خود پرده برداری کرد.

1399

چالش کرونا

اوجگیری کرونا در ابتدای سال ۱۳۹۹ تمام فعالیت های اقتصادی و اجتماعی را تحت تاثیر خود قرار داد. عمده هم و غم رویا و بسیاری شرکت های دیگر در این سال پرتلاطم، حفظ سلامت کارکنان و تجربه حضور در بازار در دورانی که تماس های حضوری به حداقل خود رسییده بود معطوف بود.

1400

برگزاری نشست با رویکرد معماری

در سال 1400 شرکت رویا با دعوت از طراحان، معماران و نمایندگان و عاملین خود نمایشگاه و نشست نگاه معمارانه به پوشش های کف و دیوار با نام SURFACE SHOW 2021 را برگزار کرد.

1401

جشن ابتدای سال رویا در دفتر جدید شرکت.

در این سال شرکت رویا در استان فارس شعبه خود را در شهر شیراز تاسیس کرد.

افتتاح دفتر شیراز شرکت رویا طرح داخلی

و اکنون بیستمین سالگرد تاسیس رویاست