چشم انداز سرمایه گذاری در صنعت ساختمان‌های لوکس و سرویس محور با همت مجموعه رویداد و حمایت شرکت رویا طرح داخلی در شهر مشهد برگزار شد.

در این مطلب می توانید گزارش ویدیویی این رویداد را مشاهده کنید.

آگاهی رسانی در خصوص سرمایه گذاری در بازار مسکن در شرایط تحریم و تورم

«آیا می‌دانستید از سال 1401 تا 1402 تقاضا در بازار مسکن نصف شده؟ این کاهش تقاضا دلایل مختلفی دارد، از جمله کاهش قدرت خرید مردم، افزایش قیمت مسکن، و رکود اقتصادی.سازندگان بسیار خوب هر سال که می‌گذرد مساحت مسکن را کاهش داده و اولویت را روی مسائل دیگر می‌گذارند. ارتباط مستقیم بین ساختمان لوکس با متراژ بالا قطع شده و مانند کشورهای خارجی تمرکز روی واحدهای لوکس با متراژ کوچک‌تر قرار گرفته است. سرمایه‌گذار باهوش می‌داند که شیک و لوکس بودن به معنی بزرگ بودن نیست.»

رشد قیمت مسکن در سال 1403 چگونه خواهد بود؟

«رشد قیمت مسکن در ایران از سال 75 به بعد نشان می‌دهد که چهار دوره رشد قیمت بسیار جدی در بازار مسکن داشتیم. اما دوره اخیر با بقیه دوره‌ها بسیار متفاوت است.» ادامه تحلیل‌های اقتصادی سیامک قاسمی را در این ویدیو می‌شنوید… موضوعی که در برآیند بسیاری از کسب و کارهای صنعت ساختمان را به چالش کشید.

همراه با معماران و فعالان صنعت ساختمان در برآیند…

در این ویدیو بخشی از گفتگوی معماران و فعالان صنعت ساختمان را درباره برآیند در واپسین دقایق این همایش، می‌شنوید. مفتخریم که در این رویداد توانستیم اطلاعات تخصصی شایسته مخاطبان‌مان ارائه کنیم. با استمرار این ارتباط و تبادل آگاهی امیدواریم بتوانیم گامی بلند در مسیر توسعه کسب و کارهای پویا در صنعت ساختمان برداریم.

رویا طرح داخلی در شبکه های اجتماعی