کاغذدیواری رنگ سبز

کاغذدیواری سبز رنگ با الهام از عناصر موجود در طبیعت، فضایی آرامش بخش که هم جنب و جوش و هم دنیایی از رنگ های گرمسیری را به سرعت در محیط داخلی شما به جریان اندازد را ایجاد میکند.این رنگ کاغذدیواری تداعی کننده حال و هوایی از فصل تابستان  می باشد. دیوارپوش هایی با سبک گرمسیری و استوایی از جمله کاغذدیواری هایی هستند که فضایی متفاوت را به تصویر می کشند. فضاهایی همچون اتاق نشیمن و اتاق خواب در محیط های خانگی و هتلی از جمله فضاهایی هستند که با در نظر گرفتن ویژگی های بصری و نیازمندی های آنها، با حضور کاغذ دیواری سبز رنگ با طرح های هاوایی می توانند به طور کاملا متفاوت و نوین تغییر یابند.

کاغذ دیواری رنگ سبز کاغذ دیواری سبز رنگ


مقاله پیشنهادی : چگونه کاغذ دیواری مناسب برای دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنیم؟

برگ ها و گل های درخشان و رنگ های سبز غالب که یاد آور تعطیلات خوش و دلپذیر در مناطق استوایی است آرامش، سرزندگی و رفع خستگی را با خود به دنبال دارد و با ظرافت خود حسی از فضای لوکس را به ساکنین القا می کند.کاغذ دیواری سبز رنگ بر خلاف رنگ زرد که محرک و هیجان آور است باعث ایجاد تعادل در بدن شده و به دستگاه عصبی انسان آرامش می بخشد. از سوی ديگر رنگ سبز حس خوش بينی و اميد را در انسان بر می انگیزاند و همچنین سبب بهبود اختلالات حسی و روانی می شود.

کاغذ دیواری های مدرن و کاغذدیواری کلاسیک

برند پرایم والز در انواع طیف های رنگ سبز و نقش هایی بر گرفته از طبیعت استوایی، به شما این امکان را خواهند داد تا همواره در دکوراسیون اتاق خواب و اتاق نشیمن منزل خود حس آرامش و تعادل را برقرار کنید. انتخاب کاغذ دیواری های سبز رنگ مجموعه های پرایم والز با الگوهایی همچون برگ های درختان هاوایی وجنگل های سر سبز آفریقا، حسی از طبیعت بکر و تازگی را در محیط شما به ارمغان می آورد.

کاغذدیواری سبز کاغذ دیواری رنگ سبز روشن کاغذدیواری رنگ سبز تیره

در مجموعه های کاغذ دیواری Wild ، Grande Corniche ، Lugano ، Esplande و Pentimento انتخاب هایی از کاغذ دیواری سبز رنگ برای شما مهیا شده است تا از این طریق بتوانید فضایی کاملا خلاق، توام با حسی از آرامش و تعادل را فراهم کنید. برای ایجاد تفاوت های بیشتر در این روند، می توانید از آکسسوری هایی به رنگ بنفش، طلایی، سرخابی و قرمز به منظور افزایش تاثیرات رنگ سبز استفاده نمایید.

مقاله پیشنهادی : کاغذ دیواری قابل شستشو لوکس Neo Royal الهام گرفته از طرح های مارسل واندرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین ویدئو ها

سومین روز نمایشگاه Surface Show 2021

تیزر تبلیغاتی شرکت رویا طرح داخلی

کاغذ دیواری قابل شستشو Grand Corniche