معرفی آلبوم

Escale vegetale

از فـراز دریاهـا و اقیانـوس‌هـا بـه ناشـناخته‌هـا سـفر کنیـد و بـر فـراز صخره‌ها، سـواحل رنگارنـگ و آتشفشـان هـای مرمـوز پـرواز کنیـد و در شـکوه و عظمـت جنـگل‌هـای اسـتوایی غـرق شـوید. روح اقیانـوس آرام و عطـر جنـگل‌هـای اسـتوایی شـما را در آغـوش مـی‌کشـد. کاغذدیواری Escale Vegetale  از شرکت فرانسوی کازادکو با برند Prime Walls در بازار ساختمان ایران معرفی شد.

 

کاغذدیواری با الهام از برگهای فیلودندرون که با برجسته سازی دقیق و رنگهای نقره ای و طلایی ، حس واقعی برگهای این گیاه را منتقل  میکند.

 

این طرح رازهای خود را به خوبی پنهان می کند: این کاغذ دیواری که در ابتدا طرحی ساده به نظر می رسد در نور دگرگون می شود. با دقت باورنکردنی، دو لایه بافت را روی هم می‌پوشاند تا رگه‌های برگ‌ها را روی دیوارهای شما ایجاد کند.

 

این طرح احساس یک جنگل قدیمی را در فضای شما زنده می کند. پر جنب و جوش مثل دسته ای از طوطی ها، درخشان مثل دسته گل‌های استوایی، سرسبز مثل سایبان: طرح  Hojas  به یکباره فضای شما را دگرگون می کند.

 

طرح این کاغذدیواری با الهام از تاروپود پارچه های مجلل و لوکس طراحی شده و حس تاروپود پارچه هنگام لمس آن به خوبی منتقل می شود. یک طیف رنگین کمانی کامل در طرح های این کاغذدیواری استفاده شده و نیاز شما را برای ترکیب کاغذهای ساده با طرح‌های دیگر این آلبوم به شکل کامل برآورده می‌کند.

 

برگ‌های این طرح از مناطق استوایی الهام گرفته شده‌اند و در هارمونی زیبایی، سایه‌دار و کمی محو شده‌اند که برای نمایش مبلمان و اکسسوری شما طرحی ایده‌آل است.

 

با لمس این کاغذدیواری انرژی که از نوازش تنه ی درختان ساطع می شود را احساس می‌کنید. بازی با سایه‌ها، نور، بافت الیاف و دیگر احساسات درخشان و منحصر به فرد تنه‌ی درختان در طراحی این کاغذدیواری‌ها بازسازی شده است.

برخی از طرح‌ها

ویدئو معرفی آلبوم

از کجا بخریم

▌    دفتر مرکزی رویا طرح داخلی

آدرس : تهران، خیابان شریعتی، نبش کلاهدوز (دولت)، برج نگین قلهک، طبقه اول، واحد ۱۱

تلفن : ۰۲۱۲۵۹۹۱۰۰۰

▌    شعبه مشهد

آدرس : مشهد، بلوار هفت تير، برج اداری آرميتاژ گلشن، طبقه ۲۶، واحد ۲۶۰۱

تلفن : ۰۵۱۳۸۳۳۷۰۷۰

▌    شعبه شیراز

آدرس : شیراز، بلوار چمران، خيابان نيايش، بين کوچه 10 و 12 ، ساختمان لادفنس، طبقه 2 ، واحد 4

تلفن : ۰۷۱۳۶۵۴۱۰۱۰

▌    شعبه قم

آدرس : قم، بلوار پيامبر اعظم، برج عمرانيه، طبقه اول اداری، واحد ۱۱

تلفن : ۰۲۵۳۷۸۴۰۶۲۱

▌    لیست تمامی نمایندگان ما در سراسر ایران

مشاهده
اولین نفری باشید که از تخفیفات و پروموشن‌های رویا خبردار میشه. کافیه فرم زیر را پر کنید!
تماس با ما

شماره تماس واحد ارتباط با مشتری

۰۲۱۲۵۹۹۱۰۰۰

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینتساگرام
آپارات رویا
لینکدین رویا
تلگرام رویا