نحوه پاک کردن انواع لکه از روی کفپوش لمینت

نحوه پاک کردن انواع لکه از روی کفپوش لمینت

برای نظافت سطح کفپوش لمینت می توانید روزانه از یک دستمال خشک و تمیز استفاده نمایید. در هنگام وجود لکه می توانید از دستمال نمدار و آب گرم ستفاده کنید و لکه را از روی آن پاک کنید. توصیه می شود در هنگام پاک کردن لکه ها به هیچ عنوان از شوینده های شیمیایی استفاده نکنید، چرا که اینکار به لایه رویی پارکت شما آسیب زده و روکش ملامینه آن دچار آسیب می گردد. ما راهکار بهتری برای شما داریم؛

شما می توانید پاک کننده های مخصوص لمینیت را از دفتر مرکزی و نمایندگان مجاز شرکت رویا طرح داخلی تهیه کنید و از آنها با توجه به دستورالعمل مخصوصشان در پاک کردن لکه ها استفاده نمایید. دقت داشته باشید به دلیل ساختار لایه های داخلی لمینیت، مایعات نباید خیلی طولانی روی سطح آن بماند. پس بهتر است قبل از هر چیز با یک اسفنج خشک مایعات و آب روی سطح کار را جمع نماییم و سپس اقدام به پاکسازی لکه ها نماییم.

استفاده مکرر از مایعات می تواند به سطح رویی لمینیت آسیب جدی و جبران ناپذیر وارد کند. اگر لکه چربی روی لمینیت شما افتاده است با پک های یخ آن را منجمد کنید و با کارد کره به آرامی لایه چربی را پاک نمایید. کفپوش لمینیت تا حد بسیار زیادی در مقابل خش مقاوم می باشد و به راحتی آسیب نمی بیند ولی دقت داشته باشید که وسایل تیز و برنده می تواند روکش روی آن را دچار آسیب نماید.

مراقب پایه های میز و صندلی باشید و می توانید زیر آنها موکت بچسبانید که سطح لمینیت شما آسیب نبیند. در هنگام اسباب کشی و جابه جایی وسایل مراقب باشید که اشیا روی سطح لمینت کشیده نشوند.

برای مشاهده پارکت لمینت های رویا طرح داخلی کلیک کنید

تاریخ درج:
تعداد بازدید: 1574