خرید موکت تایل چه مزایایی دارد؟

همه ما ساعات زیادی از شبانه روز را در محیط کار و محل های اداری به سر می کنیم.
اوقاتی که با توجه به شرایط خاص آن مجبوریم یک سری استانداردها از نظر پوشش و رفتار را رعایت کنیم.
اگر این محیط، فضایی آرام نباشد خستگی جسمی و روحی ما باعث بهم خوردن تعادل در شرایط زندگی شخصیمان می گردد. پس مدیران و صاحبین مشاغل مجبورند که در محیط های کاری از متریال ها و لوازمی استفاده کنند که ضمن ایجاد راحتی و آرامش با زیبایی خود باعث بالا رفتن راندمان کاری پرسنل خویش شوند.
کف محیطی که در آن کار می کنیم از مهم ترین فضاها می باشد. استفاده از کف پوش های انتقال دهنده سرما به بدن و دارای صداهای ناهنجار باعث بهم خوردن نظم محیط و حواس پرتی افراد می گردد.
انتخاب کف پوش مناسب جهت فضاهای اداری از مهم ترین کارها در این بخش می باشد. کفپوشی که در عین زیبایی، راحت نظافت شود و در عین حال از ایجاد صداهای ناهنجار در محیط بکاهد.
یکی از بهترین انتخابها برای کف فضاهای اداری و اتاق های کار پرسنل و سالن های اجتماعات موکت می باشد. 

موکتی که به راحتی نظافت شود و با رنگ متناسب با دیوارها و استانداردهای اداری به زیبایی محیط بیفزاید.
در دوره جدید موکت تایل از بهترین متریال ها برای کف ساختمان های اداری می باشد. 
موکتهای تایل به راحتی نصب می شوند. نیاز به استفاده از چسب های صنعتی آتش زا در هنگام نصب ندارند. به کف و متریال موجود زیرین خود آسیب نمی زنند. به سیم کشی ها و کابل های صوتی در فضا تغییری نمی دهند. سرعت نصب موکت تایل بسیار زیاد می باشد و یک سالن بزرگ را می توان در طول یک روز کامل پوشش داد. موکتهای تایل با توجه به رنگ بندی که دارند می توانند روی زمین طراحی شوند و به زیبایی فضا بیفزایند.
نظافت آسان و راحت موکت های تایل باعث شده که از محبوب ترین ها برای کف فضاهای اداری باشند و مورد توجه طراحان و معماران قرار گیرند.
شرکت رویا طرح داخلی از وارد کننده های قدیمی موکت تایل در ایران می باشد و انواع موکت های تایل با رنگ بندی متنوع را از کشورهای اروپایی و آمریکایی در انبار ایران خود دپو می کند. 
موکت های تایل شرکت رویا طرح دارای استانداردهای لازم برای فضاهای اداری می باشند و باعث گرمی محیط می شوند. مزیت بزرگ موکت تایل در کند سوز یا دیر سوز بودن آن می باشد و در صورت ایجاد حریق در محیط، آتش را پخش و گسترده نمی نماید.
موکت تایل با توجه به اینکه لایه پشت آنها از ماده ای شبیه قیر تولید می شود، از ایجاد صدای اضافی ناشی از تردد افراد در فضا جلوگیری نموده و با عنوان متریال بی صدا برای کف مشهور می باشد. پس اگر به دنبال فضایی آرام برای کار کردن پرسنل خویش می باشد پیشنهاد می کنیم به شرکت رویا سری بزنید و از موکتهای تایل آن بازدید فرمایید.
در بخش موکتهای تایل به راحتی کلیه استانداردها را ملاحظه بفرمایید و بهترین برای فضای خود را انتخاب نمایید.
موکت تایل بازالت جدیدترین محصول شرکت رویا طرح داخلی، مناسب فضاهای اداری و تجاری ساخت کشور بلژیک و با سایز 50 در 50 سانتی متر شبیه کاشی در فضا کار می شود.

 
تاریخ درج:
تعداد بازدید: 150