کف پوش کاینتکس(Kinetex) چیست؟

  • کفپوش کاینتکس

کف پوش کاینتکس(Kinetex) یک کفپوش کامپوزیت نساجی پیشرفته است که هم مشخصات اصلی یک کفپوش نرم پرز بلند را دارد و هم کارایی و مشخصات یک کفپوش سخت از نظر دوام و طول مفید عمر و کیفیت را دارا می باشد.
کفپوش کاینتکس(Kinetex)، یک کفپوش منحصر بفرد که به جای کفپوش های سطوح سخت پیشنهاد می گردد.
کاینتکس های کارخانه J+J شامل گروه بی همتایی از محصولات مورد نیاز جهت محیط های کوچک، مراکز درمانی، تحصیلی و اداری می باشد که علاوه بر اینکه مطابق استانداردهای بشری و با کارآمدی بالا می باشد، نسبت به سایر کفپوش های با سطوح سخت تجاری مشابه، اثرات مخرب زیست محیطی را ندارد.

کلید اصلی کارایی بالای کف پوش کاینتکس(Kinetex) در ساختمان و لایه های آن می باشد. به طوری که لایه ها وقتی با هم استفاده می شوند یک سطح نرم همه کاره و سبک می سازد که از لحاظ کیفیت همانند سطوح سخت می باشد.

استانداردهای بین المللی کفپوش کاینتکس


J + J Flooring Group تولید کننده متنوعی از محصولات با طبقه بندی های تجاری و اداری می باشد که تمرکز آن روی استانداردهای محیط زیست می باشد و محصولات خود را از بهترین مواد اولیه و الیاف هایی از بهترین برندهای دنیا و با کیفیت بسیار بالا تولید می نماید.
شرکت رویا طرح داخلی نماینده رسمی این شرکت در ایران و خاورمیانه می باشد و در راستای اقدامات شایسته خویش در جهت حفظ محیط زیست، محصولات این گروه را به مشتریان هدف خویش ارائه می نماید.


مشاهده کاتالوگ های موکت کاینتکس

تاریخ درج:
تعداد بازدید: 5595