شرکت رویا با برگزاری برنامه دو روزه آموزشی در هفته آخر مردادماه 1402، گامی دیگر در جهت توسعه و ارتقاء دانش همکاران فروش خود برداشت. این برنامه که به همت مدیریت شرکت و با حضور پرسنل فروش شهرهای تهران، شیراز، مشهد و قم برگزار شد، با استفاده از رویکردهای حرفه‌ای و جذاب، سعی در بهبود عملکرد و توانمندی‌های همکاران بخش فروش داشت.

در روز ابتدایی این برنامه در ابتدا ویژگی ها و استانداردهای پارکت و لمینت توسط مهندس صدیقی ارائه شد. همچنین محصول موکت در بازار داخلی توسط دکتر یوسفی و محصول موکت در بازارهای خارجی توسط مهندس تمیزکار  در روز اول این برنامه ارائه شد. در ادامه ی برنامه جهت بالابردن دانش نوین بازاریابی همکاران دو کارگاه با موضوع تکنیک های عکاسی و همچنین ابزارهای فروش آنلاین و تولید محتوای متنی برگزار که با  استقبال خوب ایشان مواجه شد.

در روز دوم این برنامه صنعت کاغذدیواری توسط دکتر خرسند مورد بررسی قرار گرفت و محصول ARF  نیز توسط آقای تاجیک برای حاضران پرزینت شد. تدریس اصول و فنون مداکره توسط آقای شکوریان  و همچنین معرفی برنامه های شرکت در حوزه مارکتینگ و فرهنگ سازمانی از دیگر برنامه های روز دوم این نشست آموزشی بود.

یکی از ویژگی‌های بارز این برنامه، تدریس توسط اساتید و متخصصان مجرب بود که با ترکیب دانش تخصصی خود با روش‌های تدریس مبتکرانه، تجربه‌ای آموزشی بی‌نظیری را برای همکاران ایجاد نمودند. همچنین از دیگر اهداف این برنامه  که به خوبی تحقق یافت تقویت ارتباطات داخلی در جهت تحقق اهداف استراتژیک شرکت بود.

رویا طرح داخلی در شبکه های اجتماعی