در قسمت دهم برنامه چیدمانه، الهام حمیدی و شکیب شجره، دو هنرمند محبوب و موفق، حضور داشتند. در زیر نگاهی انداخته ایم به حضور ایشان در چالش چیدمان خانه و انتخاب هایی که برای کاغذدیواری خانه خود داشتند.

شکیب شجره و الهام حمیدی در قسمت 10 چیدمانه
شکیب شجره و الهام حمیدی در قسمت 10 چیدمانه

انتخاب‌های الهام حمیدی و شکیب شجره برای اتاق نشیمن

در اتاق نشیمن، الهام حمیدی و شکیب شجره از ترکیب کاغذدیواری‌های 1004 و 1304 از آلبوم  بلژیکی Plains and Murals استفاده کردند. کاغذدیواری 1004 دارای طرحی از رنگ‌های کرم روشن و بافتی ساده است. کاغذدیواری 1304 نیز دارای طرحی از رنگ‌های کرم روشن و بافتی ساده دارد.

در دیوار مکمل اتاق نشیمن، از کاغذدیواری 1004 استفاده شد. این کاغذدیواری با طرحی ساده و مدرن، فضایی شیک و مینیمال به اتاق نشیمن بخشید. در دیوار پشت تلویزیون، از کاغذدیواری 1304 استفاده شد. این کاغذدیواری نیز با طرحی ساده و مدرن، فضایی شیک و مینیمال به اتاق نشیمن بخشید.

ترکیب کاغذدیواری‌های 1004 و 1304 در اتاق نشیمن، فضایی مدرن و چشمگیر ایجاد کرد. رنگ‌های کرم روشن و بافت ساده  در این کاغذدیواری‌ها، فضایی گرم و دنج به اتاق نشیمن بخشید.

کاغذدیواری های الهام حمیدی و شکیب شجره برای اتاق خواب

در اتاق خواب، الهام حمیدی و شکیب شجره از کاغذدیواری 1204 از آلبوم Plains and Murals استفاده کردند. کاغذدیواری 1204 دارای طرحی از رنگ‌های کرم روشن و بافتی ساده است. این کاغذدیواری فضایی ساده و آرامش‌بخش به اتاق خواب بخشید.

این کاغذدیواری با طرحی ساده و آرامش‌بخش، فضایی دنج و راحت به اتاق خواب بخشید. این کاغذدیواری می‌تواند به فضای اتاق خواب احساس آرامش و سکون ببخشد.

کاغذ دیواری 1204 از آلبوم Plains & Murals در قسمت 10 چیدمانه
کاغذ دیواری 1204 از آلبوم Plains & Murals در قسمت 10 چیدمانه

نکات کلی برای استفاده از کاغذدیواری در اتاق نشیمن و اتاق خواب

حال که انتخاب های این دو هنرمند را برای کاغذدیواری اتاق خواب و نشیمن بررسی کردیم بد نیست نکات کلی در خصوص استفاده از رنگ های روشن با طرح ساده را نیز با شما مرور کنیم.

کاغذ دیواری با رنگ‌های روشن و ملایم می‌توانند به فضای اتاق نشیمن و اتاق خواب احساس آرامش و سکون ببخشند. همچنین، طرح‌های ساده و آرامش‌بخش می‌توانند به فضای اتاق نشیمن و اتاق خواب احساس آرامش و سکون ببخشند. توجه داشته باشید که طرح‌های شلوغ و پر زرق و برق ممکن است به اتاق خواب شما احساس شلوغی و بی‌نظمی ببخشند.

و اگر دوست دارید در مورد کاغذدیواری اتاق خواب بیشتر بدانید مطلب کاغذدیواری اتاق خواب، راهنمای انتخاب طرح و رنگ را از دست ندهید.

نکاتی از قسمت دهم برنامه چیدمانه

  • مجتبی شفیعی باز هم با شخصیتی متفاوت و این بار در نقش یک قصاب در برنامه چیدمانه حاضر شد.
  • با توجه به پایان یافتن لیست تمام هنرمندانی که در ابتدای شروع این برنامه معرفی شده بودند، قسمت دهم این برنامه در واقع قسمت نهایی بخش اول این برنامه محسوب می شد. پیش از این اعلام شده بود فصل اول برنامه چیدمانه در 21 قسمت منتشر خواهد شد. شیوه ی پخش قسمت های بعدی این برنامه هنوز اعلام نشده است.

 بررسی انتخاب های قسمت دهم چیدمانه

انتخاب کاغذدیواری الهام حمیدی و شکیب شجره برای اتاق نشیمن، انتخابی مدرن و مینیمال بود. استفاده از ترکیب دو کاغذدیواری با طرحی ساده و بافتی یکسان، فضایی شیک و خلوت به اتاق نشیمن بخشید. این انتخاب برای افرادی که به دکوراسیون مدرن علاقه دارند، انتخابی مناسب است.

با استفاده از این ترکیب، فضای اتاق نشیمن ساده به نظر می‌رسد. این امر باعث می‌شود تا وسایل و مبلمان اتاق نشیمن بیشتر به چشم بیایند و جلوه بیشتری داشته باشند.

رنگ کرم روشن کاغذدیواری‌ها نیز باعث می‌شد تا فضای اتاق نشیمن گرم و دنج به نظر برسد. این امر باعث می‌شود تا افراد در این فضا احساس آرامش و راحتی بیشتری داشته باشند.

در مجموع، می‌توان گفت که انتخاب کاغذدیواری الهام حمیدی و شکیب شجره برای اتاق نشیمن، انتخابی مناسب و ایده‌آل بود. این انتخاب فضایی مدرن، شیک و آرامش‌بخش را برای اتاق نشیمن ایجاد کرد.

نظر شما در مورد انتخاب کاغذدیواری الهام حمیدی و شکیب شجره چیست؟ آیا شما هم این انتخاب را دوست داشتید؟ آیا از این ترکیب رنگی در دکوراسیون داخلی خود استفاده می کنید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

تماشای رایگان قسمت دهم چیدمانه

قسمت دهم برنامه چیدمانه در تاریخ دوشنبه 29 آبان ماه از پلتفرم های آنلاین شبکه خانگی منتشر شد. همچنین این برنامه را به صورت رایگان می توانید از پلتفرم اپرا تماشا و دانلود کنید. البته توجه داشته باشید که هزینه اینترینت در این پلتفرم به شکل کامل برای شما محاسبه خواهد شد.

تماشای رایگان قسمت دهم برنامه چیدمانه

خرید کاغذدیواری های هنرمندان مسابقه چیدمانه

تمام کاغذدیواری هایی که در قسمت های مختلف برنامه چیدمانه توسط هنرمندان شرکت کننده در این مسابقه انتخاب شدند از محصولات شرکت رویا طرح داخلی هستند.

برای آشنایی با انواع آلبوم های کاغذدیواری شرکت رویا از صفحه کاغذدیواری ما دیدن کنید همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر همکارن ما با شماره 02125991000 در خدمت شما خواهند بود.

رویا طرح داخلی در شبکه های اجتماعی