جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا محصول کارخانه May Flower

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا،آلبوم کاغذدیواری Aerial

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا ،آلبوم کاغذدیواری Aerial

آلبوم کاغذ دیواری Aerial توسط طراح انگلیسی، جاناتان کالدول ( Jonathan Caldwell ) طراحی شده است. با توجه به روحیه ماجراجویی او، May Flower سفر خود به دنیای جدید طراحی را آغاز کرده است و در طرح های کاغذدیواری آلبوم ارییل از اثرهای این طراح استفاده کرده است. جاناتان در انگلستان و در یک خانواده فعال در هنر و طراحی متولد شده است. او به عنوان یک هنرمند معاصر خوب در مدرسه هنر چلسی در لندن آموزش دیده است.

🌐 مشاهده جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا، کاغذدیواری Aerial

جاناتان کالدول بیش از 20 سال، پارچه و کاغذ دیواری زیبا تولید کرده است. او در لندن و اسکاتلند بزرگ شد. او در طراحی و رنگ عالی کاغذدیواری ها با مادرش که طراحی و طراحی آهنی و تصویر سازی بین المللی را دوست دارد، کار می کند.

اشتیاق او به هنر، موسیقی و خارج از منزل به او الهام بی پایان برای طراحی و رنگ می دهد به همین علت کاغذدیواری های آلبوم Aerial در نوع خود منحصر به فرد است و  یکی از جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا است.

جاناتان با سه فرزندش از بریتانیا به پراویدنس، رود آیلند، ایالات متحده آمریکا در سال 2005 نقل مکان کرد. او می گوید: هیچ چیزی هنری نیست مگر اینکه از طبیعت برآمده باشد.این طراح بزرگ در طرح هایش از بافت تنه درختان، آسمان ابری، زیبایی رعد و برق ،رگه های زیبای سنگ در دل طبیعت،طرح های جذاب بال پروانه ها و ... الهام گرفته است.

کاغذدیواری مدرن Aerial
نام طراح : Jonathan Caldwell
نام کارخانه : May Flower
محصول کشور : آمریکا

🌐 مشاهده جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا،کاغذدیواری Aerial

تاریخ درج:
تعداد بازدید: 676