8 ویژگی منحصر به فرد کفپوش کاینتکس

  • ویژگی چهارم ایمنی کفپوش کاینتکس
  • ویژگی سوم موکت کاینتکس
  • ویژگی دوم کفپوش کامپوزیتی کاینتکس
  • ویژگی اول کفپوش کاینتکس

کفپوش کامپوزیتی «کاینتکس» شرکت رویا طرح داخلی ، محصولی تکنیکال و منحصر بفرداست این محصول دارای ویژگی های کفپوشی نرم به همراه دوام و کیفیت کفپوش سخت است.کفپوش کاینتکس دارای هشت ویژگی مهم است که این محصول را از سایر کفپوش های مشابه متمایز کرده است.

 

👌ویژگی اول : دوام

تست شده با 5 میلیون قدم پا از نظر ترافیک تردد کفپوش کاینتکس ( Kinetex )،یکی از محصولاتی است که به طور کامل مورد آزمایش قرار گرفته است. این کفپوش در فلوریدا در یک محیط با ترافیک تردد 5 میلیون قدم نصب شد و ثبات و مقاومت آن اندازه گیری گردید و مشاهده شد که در آن هیچ تغییری ایجاد نشده است.

♻️اداره پارک ملی بین المللی در مرکز فلوریدا
موکت کاینتکس در 40 کیلومتر مربع این اداره به کار رفت
تعداد کارمندان : 74000 نفر
6 هزار نفر از رختکن استفاده می کنند
روزانه 2 شیفت پر تردد
24000 ترافیک در یک روز
208 روز برابر با 5 میلیون ترافیک پا

♻️چند سال ماندگاری دارند؟
 محاسبه دوام طول عمر موکت کاینتکس :
80 دانش آموز در یک کلاس
6 بار در این اتاق کلاس تشکبل میشود که برابر با 480 ترافیک پا در هر روز است
200 روز مدرسه برابر 96000 ترافیک پایی در هر سال
(N(s) xC(d) x D(y) =F(y
(5.00x10^9 / F(y) = Y(d

ماندگاری = 5 میلیون ترافیک پایی تقسیم بر 96000 ترافیک پا در سال = 52 سال پایداری
‼️ البته با رعایت حفظ و نگهداری مطابق با استانداردها☺️

👌ویژگی دوم : عمر بیشتر ، هزینه نگهداری پایین تر

مقاوم در برابر سایش ، نگهداری آسان : با جاروبرقی کشیدن و تمیز کردن براساس استانداردها ، کاینتکس هر سال نوتر از سال قبل میشود.

به لطف ساختار سبک وزن، Kinetex آب کمتری نسبت به فرش را جذب می کند و سریع تر خشک می شود.

♻️کفپوش کاینتکس به آسانی مطابق با اصول بهداشتی عمل می کند و در برابر عوامل رنگ دهنده چالش برانگیز مانند خون، ادرار، بتادین و ضد عفونی کننده های دستگاه مقاومت می کند و تغییر رنگ نمی دهد.

تعمیر و نگهداری Kinetex در مقایسه با کفپوش های سطح سخت ساده است. صرفه جویی در وقت و هزینه های تعمیر و نگهداری از ویژگی های بارز این کفپوش منحصر بفرد می باشد.

👌ویژگی سوم : سلامتی

تنفس آسان با کفپوش کامپوزیتی کاینتکس 

♻️  ذرات گرد و غبار از روی تمام کفپوش ها در فضا منتشر می شوند و تا مرکز تنفس انسان بالا می آیند ولی ویژگی منحصر بفرد کفپوش Kinetex این است که ذرات معلق گرد و غبار زیادی از آن خارج می شود و تا حد کمی بالا می آید، در ضمن این کفپوش به راحتی پاکسازی می گردد. کفپوش کاینتکس به راحتی از استانداردهای کالیفرنیا 01350 (محبوب ترین استاندارد U.S در ارزیابی و محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای در داخل ساختمان ها ) پیشی گرفته است.

لازم به ذکر است در زمان تماس با رطوبت و نیاز به نظافت با آب یا دستگاه شوینده مخصوص، این کفپوش با سرعت و در زمان کوتاه خشک می گردد.


👌ویژگی سوم : ایمنی

مقاوم در برابر لغزش و سر خوردگی با کفپوش کامپوزیتی کاینتکس 

♻️  کاینتکس تنها پوشش کف است که توسط موسسه ایمنی پوشش کف ملی تأیید شده است. ساخت و ساز منحصر به فرد Kinetex یکی از سطوح مقاوم در برابر لغزش را تشکیل می دهد که باعث کاهش پتانسیل آسیب های لغزش و سقوط می شود. مشخصات منحصر به فرد آن نیز دارای کمترین نقش مقاومتی است که به طور بالقوه باعث کاهش صدمات ناشی از کشیدن و فشار دادن می شود.

 

 ادامه ویژگی ها در مقالات آینده
✅✅مشاهده طرح های کفپوش کاینتکس

تاریخ درج:
تعداد بازدید: 238